| R0CA19 a întrebat:

Ce creme pentru curatarea tenului de impuritati stiti? De puncte negre si altele... sa fie eficiente, si cam ce pret au? La voi au functionat?

3 răspunsuri:
| Beaaa a răspuns:

Poti incerca Gel gomant de la Yves Rocher. Costa 30 de lei. E destul de bun.

| Malinaaaaaaa a răspuns:

Hey...Avon are o gama foarte larga pentru problemele tale.Se numeste avon clearskin si costa 15-20 lei.Sincer,nu le-am incercat dar am auzit ca sunt bune.Succes!

| Romania_TianDe_1987 a răspuns:

Salut. eu nu am probleme de genul acesta. dar am o prietena care a avut. a folosit produsele de la tiande. au aut efect. adica acum nu mai are, mai face cate o prifilactica la o perioada de timp dar este foaret multumita. pentru un tratament ai nevoi de 3 produse lotiune anti-infalamoare - 43 ron
crema anti-acnee - 52 rom
phyto-corector - 39 ron.
daca te inscrii gratuit in companie beneficiezi de discount 35%.
http://tianderomania.ucoz.com/index/produsele_noastre/0-5