| anonim_4396 a întrebat:

Ce creme sau lotiuni pentru fata ati folosit pentru eliminarea cosurilor, si a petelor/semnelor ramase dupa ce acestea au trecut dar nu in totalitate au ramas sub piele mai adanc si se vad ca niste pete.Astept raspunsuri si pareri despre produsele recomandate.mersi fm.

Răspuns Câştigător
| NuConteazăCine a răspuns:

Brevoxyl este foarte bun pentru cosuri si previne aparitia lor... mie mi l-a recomandat un dermatolog (in jur de 30 lei la orice farmacie). Si mai folosesc de la Avon spuma de curatare Pure Pore-Fection happy Acum depinde si de tipul de ten, ai putea merge la dermatolog, el stie cel mai bine ce trebuie sa folosesti.

2 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Tinctura de aloe vera pentru pete!

| dailydaisy07 a răspuns:

Sa stii ca cremele nu sunt bune pentru tenul gras sau cosuri, mai bine te spele pe fata cu clean and clean