| miha90z a întrebat:

Ce creme sau tratamente stiti pentru urmele lasa te cosuri? de preferat ceva ce ati incercat si functioneaza big grin

Răspuns Câştigător
| Sarahh a răspuns:

Urmele lasate de cosuri se vor duce cu timpul Dar te sfatuiesc sa iei o frunza de aloe (planta) o tai in doua, din ea va iesi
un lichid putin lipicios cu care va trebui sa te dai pe fata.
Sau daca nu am auzit de crema DERMAZIN costa 21 lei si iti speli fata si dai cu crema aia. Si iti trece. Sanatate. :* Pwp.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Crema de gălbenele este un cicatrizant foarte bun.

| anutza a răspuns:

Poti incerca cutiuta cu minuni de la Oriflame sau crema de galbenelehappy

| onasis1961 a răspuns:

Trebuie sa iei 350gr. de miere,150gr. aloee de cel putin 3 ani,150gr.lamaie.Aloea si lamaia le treci prin masina de tocat carne.Intrun borcan cu capac filetat amesteci toate ingredientele si mesteci zilnic timp de 10 zile.Dupa aceia seara inainte de culcare dai pe fata si asteptei sa se usuce .Dimineata te speli pe fata numai cu apa rece si sapun.Bafta!

| miha90z explică:

Am incercat cu crema de galbenele doar ca imi ingrasa f rau tenul sad

| scorpiutza93 a răspuns:

Eu folosesc suc de lamaie si aplic de cateva ori pe zi, si intr-o saptamana nu mai am nimic