| anonim_4396 a întrebat:

Ce crezi despre o femeie care nu-și pensează sprâncenele? Cunoști asemenea persoane?

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sotia mea. Are avantajul ca are sprancene subtiri si nu trebuie sa se penseze.

| dannys a răspuns:

Daca le are perfecte atunci ce rost ar avea sa le strice forma.cunosc persoane care le au asa frumoase si perfecte si nu are rost sa se penseze si mai cunosc si persoane care au sprancenele tatuate.

| RAY a răspuns:

Mi egal, da sunt dar rar, sunt mai naturale

| J0B0MAT a răspuns:

Cunosc astfel de persoane.Si le sta foarte ok si asa.

| VelaJohnny a răspuns:

Depinde, eu personal consider o persoana de sex feminin frumoasa cand arata bine fiind naturala, nu plina de farduri, fond de ten, creme si alte menuni. E clar ca alea nu se simt chiar frumoase, si de asta, se ajusteaza ele. Daca sprancenele ii arata bine nepensata am o parere buna despre partea asta, nu o consider neingrijita. Bun, daca is stufoase laughing traba. Si de cunoscut cunosc fete care nu se penseaza, daca le sta bine asa de ce sa o mai faca?

| Eastwood a răspuns:

Pai nu exista nici o deosebire intre o femeie pensata si una nepensata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am văzut persoane care nu se pensează şi au formă frumoasă, nici nu au nevoie.
Da, am multe prietene care nu o fac.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vazusem o data o tipa cu niste sprancene foarte groase de zici ca avea lipitori nu sprancene. Nu-mi plac sprancenele care nu-s ingrijite. Nu zice nimeni sa-ti faci nu stiu ce forma geometrica dar sprancenele, dupa parerea mea, trebuie cel putin curatate. Eu mi le pastrez naturale acum dar curat firele care sunt iesite din forma. happy

| TheLoveDoctorr a răspuns:

In primul rand urasc moda asta cu sprâncene groase zici ca sunt niste bufnite, iar daca fata e nepensata e frumoasa in ochii celui care o privește. Cunosc si nu ma atrage deloc

| Cσcσ a răspuns:

Eu am 18 ani si nu ma pensez. Nici nu-mi fac prea multe griji din cauza asta. Imi plac sprancenele naturale, mai ales cele alei Carei Delevingne. Cand ma voi pensa, o sa le prefer tot naturale, nu am de gand sa mi le vopsesc sau tatuez.
Pa!