| DeDeChazLee a întrebat:

Ce culloare ma prinde mai bine daca am tenul putin deschis parul saten deschis si ochii caprui inchis inchis cand eram mica i-am avut negrii!
fundita o sa fac si probe!

Răspuns Câştigător
| qMisaki a răspuns:

Sigur albastru inchis dar sa fie si putin spre deschis, iar la unlele tinute pot sa fie si cu sclipici.Depinde... SAu poti purta rosu mai inchis spre deschis uneori stralucitor. DEci cam astea sunt. La incaltaminte la albastru foloseste maro deschis, iar la rosu negru sau rosu ...CA accesorii trebuie sa fie de culoare ca si hainele.Parul : Lasat pe spate cu sau fara coronita sau prins in coc si o suvita sa stea asa stii tu cum pe langa ureche. Poate sa fie si lunga suvita si scurta dar la scurt trebuie dreapta. La lung trebuie creata. Fundita?