| 4Life a întrebat:

Ce culoare de par este la moda vara asta?!

5 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Nu ma intereseazahappy

| flowerpower12 a răspuns:

Roscat

| alexuuu12 a răspuns:

Roscat aprins

| speranata a răspuns:

Http://www.divahair.ro/......primavara! : pe stiteul acesta poti gasi ce vrei. te pup sper sa-ti placa :D

| Puka_4498 a răspuns:

Http://www.ileen.ro/fashion/articol/892/Culorile-parului-in-2011
Negrul a fost intotdeauna lipsit de varsta si la moda si se pare ca acest lucru este valabil si pentru culoarea de par. In 2011, brunetul este o alegere minunata pentru femeile care iubesc aceasta nuanta si care au un ten deschis sau foarte putin bronzat. In orice caz, nu este o nuanta de par usor de purtat pentru ca nu se potriveste oricui, asa ca alege cu grija. O culoare de par simpla si lucioasa te poate scoate in evidenta in special daca ai un ten deschis si ochi albastri.

Contrastul dintre culoarea parului si cea a tenului iti va scoate in evidenta ochii si ii va face sa arate minunat. Mentinerea sanatatii parului este o conditie esentiala daca vrei sa aiba un look radiant si lucios.