| Nikutzaaaa a întrebat:

Ce culoare mi s-ar potrivi parului daca am pielea deschisa (aproape alba), fata ovala, freza cara.Mentionez ca culoarea curenta a parului este cafenie. Eu ma gindesc ca negru-albastru, sau negru intens. Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Andre_7309 a răspuns:

Si eu iti recomand aceeasi culoare.Gandeste-te doar ca brunetul pe care il vrei tu ti-ar pune si mai mult tenul in evidenta, s-ar crea contrastul ala...(pe scurt, ai arata ca o fantoma si nu o spun cu rautate). Poate si un saten deschis ti-ar sta ok.Bafta si vezi ce alegi, asta daca nu ai ales dejahappy

2 răspunsuri:
| ComeToTheDarkSideWeHaveCookies a răspuns:

Hmmm... te-ai gandit vreo'data la roscat spre ex? nu neaparat o nuanta inchisa poate chiar 'morcoveata'-->ti-ar scoate in evidenta tenul deschis. insa, desigur este alegerea tawinking sper ca te'am ajutat

| Nikutzaaaa explică:

M-am gindit, dar nu cred ca-mi merge pentru ca am si vreo 2 pistruiasi, si acum in per. de pubertate nu vrea sa scot tenul in evidnta...ma intelegi tu.