| Mariels1306 a întrebat:

Ce culoare si ce rochie s-ar potrivi intr-o seara la restaurant? sa va vad cat de bune sfaturi despre moda dati rolling on the floor)) pantofi, coafura! ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Nu exista o culoare recomandata. Depinde de local, ca-i mega elegant sau rustic ori maid e cartier si bineinteles de stilul si caracteristicile tale (culoarea parului, tenului etc)
Oricum cu o little black dress nu ai cum sa dai gres. Nici cu o rochie nude. Eu as merge pe o coafura naturala, par desprins, curat si sanatos.