| camelya_1945 a întrebat:

Ce culori as putea alege pentru un machiaj de seara? Eu sunt bruneta ochii negrii si o sa am o rochie neagra cu aplicatii argintii? Si mai este in trend sa asortezi unghiile cu machiajul? Ms happy

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Ca sa adaugi lumina ochilor evita fardurile mate si foloseste in loc texturi metalice care vor reflecta frumusetea ochilor tai (auriu, aramiu, bronz, maro-auriu, gri metalic), iar pentru unghii foloseste lacul de unghii alb mat cat si cel incolor si un decor argintiu.Bafta!

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai unghiile rosii, sau manichiura frantuzeasca, si machiaj cel mai bine ar fi un maro, sau verde

| CarmenR a răspuns:

Uite aici niste sugestii interesanta, zic eu http://www.karena.ro/......e_toamnei.

| bea3x a răspuns:

Ti-as recomanda sa asortezi accesoriile cu machiajul si unghiile, da. Pentru ca te imbraci in negru si ai ochii negri, iti recomand un machiaj in doua nuante, una calda si una rece, cam ca in imagine asta: http://nicosmetice.ro/......_gold3.jpg

| Zmeura a răspuns:

Ei bine nu te machia in nici cel mai rau caz cu negru sau cu culori aprinse incearca un roz si verde