| razadeluna a întrebat:

Ce culori de elastic de par va place sa folositi de obicei? mie imi plac mult cele albe, dar si celelalte culori, mai putin maro

12 răspunsuri:
| dulcik a răspuns:

Folosesc alb, negru, roz mai ales roz pentru ca e culoarea mea preferata, verde, mov(de la un timp am ceva cu movul), galben mai multe culori

lolita
| lolita a răspuns:

Doar prin casa imi prind parul, si folosesc elastice negre.

| Alexa_3478 a răspuns:

Mov,
roz,
alb,
negru,
gri,
bleu!

NOname
| NOname a răspuns:

Eu fiind blonda naturala, prefer culoarea bej (asemanatoare cu nuanta parului meu) si neagra (cand doresc un contrast mai puternic).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culori inchise, care nu ies prea mult in evidenta.In special negru si maro inchis.

| Nimic special a răspuns:

Ce durerelaughing). E o intrebare cam stupida, acum sincer. Coloratehappy!

| alepatry a răspuns:

Eu de obicei port culorile rosu, verde si albastru, la elasticele de par, si pot sa spun ca sunt si cele mai frumoase... mie astea-mi plachappy

| annie_9752 a răspuns:

Nu prea imi prind parul(chiar daca e LUNG) sau, cel putin, nu pe-afara, la scoala etc. Dar, cand o fac, prefer elastice simple si negre care abia daca se vad, dar care prind foarte bine.Nu imi place sa iasa in evidenta insa aveam o pasiune pentru elasticele mari si colorate pe care le asortam in functie de tinuta cand eram mai mica; acum m-am lasat. Le mai am inca si imi face placere sa le vad de fiecare data cand deschid sertarul cu accesorii pentru par. E o senzatie placuta sa iti amintesti de una dintre cele mai dragute colectii ale mele.

O zi buna!

| Yang a răspuns:

Te-ai gandit mult la intrebare?

| Zambet a răspuns:

Imi place negrul deoarece nu se observa asa mult in par.

| Kitty a răspuns:

Negru pentru ca sunt bruneta si nu vreau sa se observe.

| RoxiutzaRux a răspuns:

Am negru, galben, rosu, mov...