| alexandradorutu a întrebat:

Ce culori la imbracaminte va plac? si dc? dau funda celui care ii place aceeasi culoare ca mine

Răspuns Câştigător
| myhaelamar86 a răspuns:

Imi place alb pentru ca esti proasta.Nu te incrunta, iti explic imediat.
Celui CARUIA, nu celui CARE.
In orice caz nu esti proasta pentru ca nu stii sa scrii, nu stii sa scrii pentru ca esti proasta. Esti proasta nativ si esti irecuperabila. Sper ca ti-am fost de folos.

9 răspunsuri:
| EduardTPU a răspuns:

Albastrubig grin

| Kessux a răspuns:

Negru+roz pur si simplu ca imi place big grin

| papucdd a răspuns:

Negru,gri,alb big grin

| SoraXOXO98 a răspuns:

Negru+alb+grybig grin

| deea07 a răspuns:

Mie imi plac culorile vesele si vioaiebig grin Cum ar fi verde:X pe care o ador si mov. Acum sunt innebunita de corai( rosul ala spre portocaliu).

| LifTwist a răspuns:

Negru,verde si mov...winking

| Roxett a răspuns:

Imi plac culorile mai inchise... port negru, gri, mov inchis

| chocolate_9616 a răspuns:

Imi place violet, roz, oranj (portocaliu) si galben.
De ce? deoarece imi merg!

| SwEeTgIrL_1752 a răspuns:

Imi plac hainele negre!