| aиdяaaa●• a întrebat:

Ce culori se poarta cel mai mult vara aceasta?(in afara de mov care este culoarea anului)

Răspuns Câştigător
| Saraaaa_6669 a răspuns:

Se poarta albastrul inchis, turcoazul, rosu aprins(la accesorii) si galbenul pai la rochite de plajawinking. sper ca te-am ajutat. Fundtiiitsa?big grin

9 răspunsuri:
| Sin a răspuns:

E o prostie sa te iei dupa moda.
Poarta culorile care iti plac nu culorile propuse de niste indivizi care se cred experti in moda, vezi doamne.Pe langa faptul ca se contrazic intre ei, isi vor schimba parerea la 80 de grade a doua zi.In plus nu tuturor le sta bine in culoarea mov, de exemplu, asa ca degeaba e o anume culoare la moda ca tot ca naiba o sa arati daca nu te prinde bine culoarea.

Răspuns utilizator avertizat
| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Verdee, albastrul inkis, turcoaz, rosu, indigo si culorile pastelatehappy

| ramona0506 a răspuns:

Au dreptate... porti ce iti convine...nu te lasa obligata de moda sa porti ceea ce se poarta, fa-ti tu moda ta, care sa iti placa tie, in care te simti tu bine, cand porti ceva la moda, ceilanti te cred tare si nu stiu eu ce, dar tu te simti bine in ele? iti plac? deci, poarta ceea ce iti place tie, nu altorahappy

| larysuk_2476 a răspuns:

Sunt de acord cu Sin. Ai incredere in tine.

| anonimmmmm a răspuns:

Se poarta gri, albastru inchis si verde pal

| Petronela a răspuns:

Turcoazlove struck

| Skylerx a răspuns:

Nu conteaza ce culori sunt la moda! Ce, tu porti o bluza albastra, dar cu toate nu iti place albastru? Eu zic asa: poarta (din culorile care iti plac) dar sa fie deschise la culoare. Primavara si vara se poarta culorile deschise, iar toamna si iarna culorile inchise. Sper ca ti-am fost de ajutor.