| MonicutZZa a întrebat:

Ce culori se poarta? Movul e OK?

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu zic sa porti ce te prinde.de exemplu mie imi sta groaznic in orce nuanta de portocaliu si daca anul asta sar purta portocaliul crezi ca mas imbraca asa?laughing sa arat ca o mumie.no way...eu am auzit foarte mult ca se poarta turcoazul dar oricum si movul e bine poftit printre noi laughing

| Slavic a răspuns:

Este foarte fain movul se poarta foarte greu iarna happy asta

| anad a răspuns:

Cica e la moda in acest an culoarea rosie.Movul este una din combinatiile de culoare cu rosu.Deci e la moda.Trebuie doar sa gasesti ce nuanta ti se potriveste.

| oranya a răspuns:

Daaaa. Movul e culoarea mea preferata! So, e super ok.

| Bishop a răspuns:

Turcoaz

| alex2009 a răspuns:

Doi soti intra la cumparaturi, ea isi alege o bluza mov, sotul ii zice :numai curvele poarta mov, atunci ea o roaga pe vanzatoare sa-i caute totusi o bluza macar cu o dunga mov...

| viatadecacatt a răspuns:

Porti ce iti place tie, cu ce crezi ca arati bine.nu trebuie neaparat sa fii in ton cu moda, bine nici sa te imbraci ca o babahappy.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Da e culoarea mea preferata:X:X

| demonangel37 a răspuns:

In general anul acesta ca si in cel precedent se poarta culorile inchise nu o anumita culoare

| elena a răspuns:

Lasa moda, se poarta culoarea cu care iti sta tie cel mai bine. Niciun mov, nimic. Culoarea care te avantajeaza si te face sa arati foarte bine. Te rog, nu lua in seama moda. Nu fi sclava ei. Fii tu.

| ruxandra12m a răspuns:

Da movul e foarte ok... atata timp cat nu il folosesti exagerat, si atata timp cat te prinde bine

| Abb a răspuns:

Da.se poarta.in special in combinatie cu gri.
se poarta si albastru indigolove strucklove struck

| mandy3 a răspuns:

Depinde de anotimp.
Iarna 2010-movul, albastru cerneala
Primavara-verde, galben, bombon
Vara-alb, roz palid, ble palid
Toamna-portocaliu, negru