| bea a întrebat:

Ce culori se poarta vara anului 2009?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culorile care te "prind" cel mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galben

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Orice culoare care u o preferi si care sa ti se potriveasca.winking

| flori_8244 a răspuns:

SE POARTA ALBASTRUL(PTR CA E ANUL BLUGILOR), FOARTE MULT ALB

| ellai a răspuns:

Mov si alb happy

| eb4ever a răspuns:

Stii eu merg pe ideea k ce e simplu finut si de bun gust nu va muri niciodata...la culori...mmm daca ai pielea alba cauta niste culori mai reci care sa te puna in evidenta(de asemenea cu mult bun gust) daca ai o piele mai bonzata cauta sa poti culorile combinate adica un mov cu un alb un albastru cu argintiu un verde cu auriu... iar daca ai pielea destul de bronzata.cauta sa porti in sus ceva stalucitor(un galben puternic. un rosu superb... un un verde care sa ti sara in ochi) iar in jos o pereche de blugi simplii.conici.sau un pantalon negru mai stalucitor.tot conic... aa si nu combina o bluza in carouri cu un pantalon tot in carouri(parerea mea)...incearca poate te va ajuta, ...si stiu ca gusturile nu se dicuta. dar poate cine stie iti va fi de folos.

| tradaro a răspuns:

Culorile anului 2009 sunt culorile naturii

| claudya a răspuns:

Culorile tari...verde,violet...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca se poarta in general albul dar se mai poarta pe la inceputul verii culorile anului 2008:verde si galben. dar si gri e o potiune buna.acum depinde si de nuanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verde mov albastru roz maro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poarta culotile:galben, verde si violet!