| anonim_4396 a întrebat:

Ce culori sunt la moda toamna aceasta?hee hee

8 răspunsuri:
| YLLL a răspuns:

Albul - tocmai ai terminat o etapa din viata ta si te-ai hotarat sa-ti incepi alta? daca da, atunci albul este culoarea ideala pentru un nou inceput.Albul reprezinta un simbol al puritatii si ganduri bune pentru un nou inceput.

Rosu - o culoare puternica pentru persoane puternice.Ai mare grija ce nuanta de rosu alegi pentru ca ceilalti s-ar putea sa fie intimidati de aerul de superioritate care-l afisezi cand esti imbracata in rosu.

Roz - Culoare asociata cu indragostitii, iti aduce feminitate si trezeste spiritul de ocrotire al partenerului de viata.

Albastru - Culoarea marii iti ofera senzatia de calm si seninatate de aceea te sfatuim ca atunci cand mergi la un interviu sa alegi culoarea albastra pentru un surplus de incredere in tine.

Verde - Alege culoarea verde si ceilalti te vor percepe ca o persoana agreabila plina de viata.Ai mare grija la ce nuanta de verde alegi pentru ca daca te duci prea mult spre cachi o sa dai senzatia de camuflaj si ceilalti o sa te perceapa ca pe o persoana ascunsa.
Bye, bye:*
Mimilicious; x

| friedaka a răspuns:

Raman movul si verdele de anul trecut, albastru isi schimba nuanta si devine turcoaz, negrul se poarta dintotdeauna...ar mai fi gri si rosu. Cam astea sunt, plus orice culoare metalizata, stil disco-glam anii '80.

| Lor3naXD a răspuns:

Culori: negru, toate nuantele de gri, crem, maro-bej, rosu, portocaliu si albastru (albastru electric, bleumarin, turcoaz).

| marie a răspuns:

Mimilicios, vb de moda, nu de inceputul la nu stiu ce, dar ai zis bine oricumtongue, din cate stiu eu, maro si gri, poate chiar mov...sa va spun... m-am dus la Zara, si acolo numai haine mato, etc...si aud o femeie care intreaba pe cineva, mei si ce culori se poarta in sezonul asta:si aud mov, galben pal, maron, negru, alb, si gri spre alb...mei si femeia aia isi ia o pereche draguta de cimulite si intreaba, asa ceva, culori doamna, dar da sunt bune...si eram langa ea si bufnesc in ras ca proasta, si da femeia aia ochii la mine asa urat si spune:se poarta marou', domisoara, nu mai radetongue...in fn, culorile de pe aici sunt favoritele sezonului, chiar daca nu va interesa intamplareatongue

| kitty10 a răspuns:

Pentru acest an am hotarat sa port gri, mov, verde, albastru, negru, alb.Nu-mi pasa daca sunt la moda culorile sau nu.Iti dau un sfat:niciodata sa nu porti culori care nu te avantajeaza sau care nu-ti plac.

| irryna20 a răspuns:

Mult verde big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Galben-este o culoare vesela, cand este vremea inchisa aceasta culoare trezeste dorinta de a trai, aceasta culoare te face sa zambesti indiferent cu esti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Galben-Culoarea galbenul este cea mai calda, cea mai expansiva si poate cea mai insufletita culoare. Galbenul este intens, amplu si orbitor ca un suvoi de metal topit, fiind greu de stins el se revarsa mereu. Galbenul reprezinta razele soarelui ce strabat azurul ceresc avand puterea divinitatilor din lumea cealalta.