| blondix_2927 a întrebat:

Ce e la moda sau in tendinte sa zic asa in primavara-vara 2010?

Răspuns Câştigător
| loricel a răspuns:

Stilul army (culori: bej.verde,kaki) stilul marinaresc (culori: alb, rosu, bleumarin. dungi) si stilul punk-chic este in voga (geci de piele, bocanci, ciorapi plasa, elemente de budoair, machiaj puternic)

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Am auzit ceva de culorile rosu si bej, cum ca ar fi la moda in aceasta primavara. Nu am fost niciodata in pas cu trendul, sunt un tip modest, m-am multumit cu o imbracaminte decenta si cu putin bun gust. In rest, sunt mofturi, in conceptia mea. Care au bani de aruncat, sa-i aruncewinking.

| dreizehn a răspuns:

Draga blondix,
cele mai multe case de moda (armani, gucci...)opteaza pentru culorile inchise dar daca preferi, casa dolce gabanna opteaza pentru culori vii si contraste tu alegi ce vrei, mereu vei fi la moda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baba, care se piaptana.cand lumea moare.