| Cristina57Mcari a întrebat:

Ce e pentru voi moda?

Răspuns Câştigător
| Delicacy a răspuns:

Niste "reguli" fara sens, care te obliga sa te imbarci asa cum spun caraghiosii ca e "fashion".

| Cristina57Mcari explică (pentru Delicacy):

Este corect....sii unele fete care sunt mereu in pas cu moda, te privesc cu discretie daca te imbraci asa cum doresti neuitindute la moda happy

7 răspunsuri:
| Kerli a răspuns:

O prostie

| Adrianetc a răspuns:

Un moft, o iubire de sine, un orgoliu, un mod de a atrage atentia, eu nu tin cont de moda, tin cont de bani si simplitate.

| Vans a răspuns:

Ma cac in ea moda.
Ma imbrac cum vreau, cum imi place si-mi potrivesc hainele cum am chef si cu toate astea imi bat joc de cei care sunt imbracati ca naiba...doar asa, ca-s eu nesimtita.

| Puffulets a răspuns:

Pentru mine moda inseamna acel obicei specifica la un moment dat unui mediu social. Termenul de"moda" se aplica in general unei persoane acre poarta haine sau accesorii care fac parte din tendintele modei actuale, chiar daca moda include mai multe ramuri. Moda dupa cum ai observat si tu se schimba foarte repede; este suficient ca cineva să descopere ceva mai bun și mai frumos, după care toată lumea va vrea acel produs, moda schimbându-se cu o viteză incredibilă.

| tthheodora a răspuns:

Pentru mine inseamna haine big grin

| Cristina57Mcari explică:

Moda este un obicei pentru oameni de a alege ce vor sa poarte un sezon sau 2.pentru alti oameni moda este placerea de a purta haine pe gustul lui si sa si creeze stilul sau