| YLLL a întrebat:

Ce efect are placenta de par?
Am vazut azi cu 5 lei, Kallos. as vrea sa imi iau. am auzit ca iti face parul mai moalebig grin
Ati mai folosit?big grin

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Oprește căderea părului și îl fortifică.
O prietenă de-a mea numai așa ceva folosește și este foarte mulțumită. Bine, ea se și vopsește la păr.
Pa, pa.

| ellai a răspuns:

Folosesc eubig grin si da este foarte buna.iti face parul moale si ti-l mai descurca.plus ca e la un pret bun.numai avantajewinking

| MM a răspuns:

Cred ca depinde foarte mult si de tipul de par.Am folosit si eu Kallos cu placenta, dar la parul meu uscat si rebel, nu prea avea efect.Acum am trecut la o masca de par de la Garnier. E putin mai scumpa, dar isi face toti banii.

| YLLL explică:

Am parul blond, ondulat cu ff mult volum, se incalceste repedecrying

| MM a răspuns:

Incearca Kallos, poate da rezultate la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesc eubig grin si da este foarte buna.iti face paru moale si ti-l mai descurca.plus ca e la un pret bun.numai avantajewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fololsesc, dar e de la unguri si are 1000g, dar sigur nu e 5 lei, poate de ce vorbesti tu are gramaju`mai mic. Iti recomand sa-l folosesti, face parul` moale si nu se incalceste deloc`deloc, si se intinde mai usooorday dreaming (asta daca folosesti placa). Ii foarte bunbatting eyelashes!

| spyceygirl a răspuns:

Poy eu am ceva de la kallos... e o masca de par cu placenta si maduva de cal are 1 kg si am dat pe ea 17 lei. e buna, eu nu mai am parul ars (de la soare, stii asa inspicat)arata mai bine, se descurca mai usor, nici nu imi mia cade parul.eu zic sa iti cumperi. te sfatuiesc din toata inima:*

| Summer Memories a răspuns:

Si eu folosesc un tratament pe baza de placenta, si este foarte bun. imi descurca parul si il face mai moale.

Eu zic ca merita incercat happy

Bafta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa, este buna.Eu folosesc in permanenta.Am parul mai aspru si sunt super multumita de ea. Mi-e imi mai cade parul cand ma spal, dar nu ma las de ea, pentru ca fara ea...Nici nu concep.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am folosit.este f buna.eu folosesc de 2 ani si iti face un par super.