| Nikutzaaaa a întrebat:

Ce EPILATOR sa-mi iau? fetelor spuneti-mi anume voi ce MODELE folositi? dau funda garantat! va pup

Răspuns Câştigător
| Deea4ever a răspuns:

Philips sau Braun le-am avut pe ambele acum am Philipsul si da rezulatete chiar bune! are un capac din plastic pe care il pun in congelator pentru. a ameliora durerea! nu am dat mai mult de 100 de lei pe el! era la reducere happy SO bafta! Si sper ca ti-am fost de ajutor :* XOXO

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu folosesc Braun și nu ma avut nicio problemă până acum!
Pa, pa.

| 123321998896768 a răspuns:

Pai eu folosesc de la Braun, dar iti pot recomanda alte tipuri de epilare cu ceara sau cu crema epilatoare care nu lasa dureri dar tot Braun ramane ca epilator

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Brown silk epil iti spun garantat ca eu le-am cam incercat cam pe toate.este cam scump dar face banii.

| TeenageGirl a răspuns:

Braun Silk-Epil :*expresive http://i0.data.elle.ro/......s-viva.jpg Fundita?

| fuckThisLife a răspuns:

Braun

| Nikutzaaaa explică:

O ultima intrebare. ce parere aveti de Braun 3170 sau 5180? care e mai bun?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zic 5180. Are sistem cu 40 de pensete, deci epilarea e mai eficienta
Eu folosesc 5380, cel roz si e foarte bun, e din aceeasi gama cu 5180.
A costat 250 Ron

| Kataklysm a răspuns:

Stiu ca nu-s fata, dar o intreb pe mama big grin.
-Mami, ce epilator folosesti?
La care TATA raspunde, ca mama nu site laughing.
-Philips.
-Ok mersi tati.
-Cu placere.
laughing
Sper ca te-am ajutat.
P.S: Cu asta mami zici ca e ca la 22 de ani (dar are 34. )
Deci Bafta!

| obsesion15 a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/epilatoare/p-braun-5380-12040603

Unul dintre cele mai bune si ieftine epilatoare.Merita incercat.Il folosesc de un an si este ca'n prima zi.

| yasemin_6591 a răspuns:

Philpips satin perfect! eu sunt foarte multumita de elhappy