| entzückendesKätzchen a întrebat:

Ce esarfe se mai poarta si in ce fel se poarta?

3 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=5LYAEz777AU uite un video foarte dragut:) cat despre ceea ce se poarta, nu e nimic diferit fata de anul trecut. doar reintrepretat

| carminaburana43 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search
pe acest site gasesti si ce se poarta si cum se poarta

| Ana10000100 a răspuns:

Incearca si tu :
Vara: Esarfa subtire si fina, colorata in curcubeu. Asa am vazut in magazine, asa poarta oamenii vara cel mai des am vazut si nu costa mult. vreo 6-7 lei, iar daca vrei de buna calitate ia-ti de 8-9 sau chiar 10 lei.
Toamna: O esarfa si subtire si groasa, mai precis este sa porti culoarea rosie, sau portocalie, la esarfe, toamna, tu nu ai vazut? Asa se poarta toamna!
Iarna: O esarfa alba, este recomandat, depinde daca iti este frig sau cald, eu spun ca una alba si subtire si groasa, sau daca ai dori, iarna poti purta un fular moale si alb.
Primavara: Primavara, anotimpul in care se dezgheata gheata si verdeata vine la viata. Poti purta o esarfa cu flori mari pe ea, flori roz spre alb. Asa se mai poarta, dar sa fie subtire.
Asa se poarta esarfele in mod regulamentar, sper ca te-am ajutat.happy