| AlexSuperman a întrebat:

Ce este samponul nuantator?
De unde il pot cumpara si cat costa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samponul nuantator se gaseste in supermarket sau farmacie la un pret accesibil (maxim 15 lei) ...care l-am folosit eu este cel de la KALLOS silver reflex thinking asa se numea parca!happy

2 răspunsuri:
| gabyella a răspuns:

Samponul nuantator coloreaza parul si tine doar timp de trei patru spalari..il poti cumpara de la farmacie sau supermarketuri si costa pana in 10lei.

| charlieeeeee a răspuns:

Este un sampon care iti da diferite culori la par in functie de culoarea pe care o alegi tu. il poti cumpara din orice magazin. in jur de 15 lei