| JustLauren a întrebat:

Ce exerciti pot face pentru a slabi la picioare...sus
dar ceva sigur...va rog

7 răspunsuri:
| zhady a răspuns:

Nu ai cum sa slabesti numai intr-o anumita zona a corpuluI! Slabirea se face uniform pe tot corpul in functie de genetic si sistemul hormonal. Chiar daca faci bicicleta sau alergi, nu vei slabi doar in zona respectiva ci peste tot.

| Mina a răspuns:

Uite aici ceva : http://www.taebospecial.ro/ele/dediva/picdediva.html
Si...alearga! Este foarte bine sa alergi, pentru toate grupele de muschi, in special pentru picioare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alergatul te va ajuta. 15 minute zilnic, viteza medie cred ca ar fi ok.

| smileyface_4718 a răspuns:

Ce cuvant e asta? "eserciti" Acolo sus te referi la coapse?
Sport?

| JustLauren explică:

Exerciti de sportlaughing

| Lorelai a răspuns:

Jogging(alergat), mers pe jos, urcatul si coboratul scarilor sunt bune si pentru un fund mai bombat! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la sala si cere exercitii pentru acea parte a corpului.