| kakamaka_4751 a întrebat:

Ce exfoliant de corp aveti? eu am de la avon e bun?

Răspuns Câştigător
| bombonica22 a răspuns:

... exfoliantele nu prea sunt bune pentru corp, cert este ca poti folosi de la plafar, dar depide de piele pot fi si hranitoare happy bafta

2 răspunsuri:
| Be12345 a răspuns:

Da e super bun day dreaming si eu folosesc. dar sa nu uiti apoi sa aplici si un unt de corp sau crema hidratantasmug ca sa ai pielea catifelata

| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Produsele avon sunt de obicei foarte bune.pretul in raport cu calitatea e extrem de convenabil. daca nu ai un reprezentant propiu, poti sa imi lasi un mesaj privat cu id si iti zic eu tot ce vrei sa stii despre produsele avon.