| Ť尺ɪχɪɪ a întrebat:

Ce fac ca sa nu mi se mai rupa unghiile? help!crying

Răspuns Câştigător
| Lorena a răspuns:

Buna!happy
Mama mi-a zis ca uleiul incins este foarte bun.
Iti pui intr-un pahar si incerci sa dai pe unghii.
Sper ca te-am ajutat!kiss
Bafta!kiss

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se găsesc la farmacie diferite întăritoare cu vitamine şi costă în jur de 25 ron. Se aplică de 3 ori sau mai des pe săptămână. Eu am luat de 2 săptămâni şi pot spune că nu mai sunt casante.
Pa, pa.

| TheOriginalUser a răspuns:

Inmoi unghiile in ulei de masline in fiecare seara inainte de culcare si iei suplimente cu calciu.happy

| AdiSR a răspuns:

Da-le cu lac si manca mult calciu

| Logout a răspuns:

Am aceeasi problema rolling eyes cumpara de la farmacie vitaCal :X foarte bune acele vitamine. un singur tub iti ajunge tot anul si nu e scump deloc :*

| lca a răspuns:

Iti tai unghiile.