| PaulW a întrebat:

Ce faceti ca sa va pastrati parul in tepi?

5 răspunsuri:
| Ladybuug a răspuns:

Mi-l dau cu fixativ, spuma, gel. Nu este un produs permanent care sa iti pastreze parul in tepi. Funda?

| DonAnonymius a răspuns:

Am un prieten care s-a dus cu atat de mult gel incat in fiecare zi -fara sa mai puna gel- are parul "tepos". Dar sa fie gel bun sa stii. Noroc~!

| Ť尺ɪχɪɪ a răspuns:

Pai nu poti sa il pstrezi 4 ever, il dai cu hixativ, gel si il modelezi cum vrei. depinde... sper ca ti am fost de ajutor. funda?happy

| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a răspuns:

Pui pe par gel sau spray fixativ si ramane. sau daca nu ai bani apa cu zahar numa ca dupa ce nu mai vrei sa ai trebuie sa ti-o speli la ambele variante. Fundita?batting eyelashes

| VadPorci a răspuns:

Azi m-am tuns! aveam parul gen zac efron.si casa imi stea tepi sau cresta dau cu gel sau cu spuma de par