| HappyPills a întrebat:

Ce fel de bluze s-ar potrivi pentru fete cu solduri late?

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Ceva mai largi, in culori deschise preferabil

| Fluture a răspuns:

Bluze?
Niste bluze stramte la piept, iar in jos foarte largibatting eyelashes.
Astea ascund si burticahee hee

| p1nk a răspuns:

Mai degraba intrebarea ar suna mai bine ce pantaloni s-ar potrivi pentru fete cu solduri late si eu ti-as raspunde shalvarii.Bluzele se aleg in functie de alte criterii bust, burta alte chestii nu solduri.

| Andreea3219 a răspuns:

Pai in primul rand ti-ar trebui niste pantaloni cu talie medie, nici inalta nici joasa si stransi pe picior, iar bluzele sa fie mai lungute, dar tot pe corp, acum conteaza si de inaltime te pup :*