| DeeaFcsb a întrebat:

Ce fel de buze sunt mai apreciate? Subtiri sau groase?

9 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Nici nici

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Depinde de preferinţele fiecăruia. Fie că ai buze groase, fie că ai buze subţiri, sunt convinsă că ţi le poţi pune în valoare oricum, şi că nu este vorba de nicio apreciere aici.

| deeeeeeaaa a răspuns:

Cele groase sigur love struck

| Diaste a răspuns:

Depinde de cine sunt apreciatebig grin... daca te referi la baieti depinde de preferintele fiecaruia... unora le plac fetele cu buze foarte subtiri si altora cu buze foarte groase, iar de exemplu in lumea modelingului un model trebuie sa aiba buzele suficient de groase

| Battery a răspuns:

Fiecare are gusturi diferite. Vad ca acum e "la moda" cu buze cat de groase, fetele isi baga botox in ele sa fie groase. Mie una nu imi plac. Prefer buzele normale. Nici groase nici foarte subtiri.

| CristalClear a răspuns:

Carnoase.

| ucatati a răspuns:

Buzele subtiri - egoist. buzzele groase...prea prea. intrewinking

| BuBulinutzzaDragutzza a răspuns:

Eu zic ca groase, sunt mai cool

| Manuela_6166 a răspuns:

Nici prea groase, dar nici prea subtiri.Sa fie mediihappy