| Fllorentina a întrebat:

Ce fel de cizme se poarta iarna asta? voi fetelor vatzi luat deja? de unde? dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Diaaaana a răspuns:

Must have`ul iernii sunt botinele cu toc ortopedic si blanita suslove struck.Sunt superbeelove struck.De asemenea se poarta ca si anul trecut cizmele inalte daca se poate peste genunchi si UGG`urile in culori tari(gen roz, mov) :*

2 răspunsuri:
| DidiChanx3 a răspuns:

Important e sa te simti u bine in ele si sa fie cat de cat calduroase dar poti sa cauti in leonardo acolo deja au aparut cele mai noi modele de cizme eu deja mi-am luat 2 perechi succes funda puppy dog eyes

| Sliix a răspuns:

Ugg-urile o sa se poarte. love struck Gasesti in Leonardo sau in mall-uri.
- Hugs -