| JackieSue a întrebat:

Ce fel de haine se mai poarta acum?

Răspuns Câştigător
| Laura_5858 a răspuns:

Acum, ca e vara, haine in culori cat mai deschise, in special culori pastelate. in general rochii vaporoase, cu sandale, balerini bla bla.
dar conteaza ce se poarta? imbraca-te cum te simti tu mai bine si sa nu iti pese ce zic ceilalti despre hainele talewinking

18 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Cele in care te simti cel mai bine si pe care le placi atunci cand te privesti in oglinda atunci cand le porti

| andreea_8479 a răspuns:

Nu te lua dupa moda... poarta cv care sa iti vina bine si in care sa t simti bine
poate ai vaz sh u p strada multe pers imbracate 'la moda' sh carora le statea ingrozitor...big grin

auran
| auran a răspuns:

Cele care te avantajeaza

| Flav a răspuns:

Daca e dupa ce se poarta si mai esti si fata, intr-un an, doi n-o sa se mai poarte nimicwinking

| dulshe a răspuns:

Toate hainele care iti plac tie sunt la moda, eu am ajuns la concluzia ca moda tio creezi singur.

| gabrielutzu a răspuns:

Hainele de vara, si dupa buget.

| friedaka a răspuns:

.......Se mai poarta haine?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hainele pe care le purtau Adam si Evahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fusta scurta si bikinii in geanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spn eu k nu se mai poarta haine
pe strada sunt mai mult pitzi cu suncile afara si cu o jum de fund iesita
un sutien cea mai mare marime
si daca se poate un prezervativ in buzunar
dar poti lua vara o rochie lejera pe tine sau o pereche de jeansi, un maieuas mai colorat, depinde de gusturi se de cum te simti u tongue
by denisalaughing
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot felul de haine. ce iti place tie...care sunt hainele tale preferate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Groase de iarna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stralucitoare comode dar groase ca e frig

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poarta hainele in care te simti bine tu si celalalt apreciazawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste blugi stramnti cu o bluza potrivita si ghetute sau adidas. Si pentru vare un top sau ceva mai protivit

| Boby a răspuns:

Si daca iti spun ca nu se mai poarta deloc Ce faci?

| Blker a răspuns:

Sunt sigur ca ai sa gasesti haine ce se poarta in ziua de azi www.fashiondress.ro

| kisme a răspuns:

Pai se poarta haine mai la moda mai noi