| ChristinaO a întrebat:

Ce fel de imbracaminte este recomandata pentru persoanele cu solduri late?

3 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Hainele mai lejere, vaporoase, care nu sunt strampe pe corp.

| jolie_9206 a răspuns:

In orice caz nu ceva mulat. daca porti mulat, soldurile tale vor arata si mai imense.cel mai potrivit e sa iei ceva mai largut dar nu foarte larg.si eu am aceeasi problema.sa nu poti curele late in talie ca iesi in dezavantaj.nu stiu cat te-am ajutat. sper sa te mai ajute si altii cu care ceva.Bafta!:X

| BiaBby a răspuns:

Fuste cu talie inalta

Pantalonii drepti flateaza femeile cu solduri late pentru ca nu le urmaresc forma, ci pica drept si dau senzatia de lejeritate. Se potrivesc oricarei siluete, indiferent de inaltime. Jeansii drepti cu talie inalta subtiaza si mai mult soldurile.