| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de modele de bentite sau cordelute arata cool de purtat la scoala?

Răspuns Câştigător
| anaviolani a răspuns:

Cele care iti stau bine, cele care nu sunt tipatoare ca si culoare, cele care nu sunt foarte scumpe ca sa epatezi si sa ti o fure cineva sau mai rau sa te molesteze cu acelasi gand rau. Fii in armonie cu tine insa ti si o vei gasi pe cea mai frumoasa si ve fi cea mai COOL! Succes!

5 răspunsuri:
| vilmaristul a răspuns:

La scoala trebuie sa fim cool prin ceace stim, poate gresesc) nu prin bentita pe care o purtam!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cele cu ceva mic dragut pe o parte poate un fluture sau o flare sar p[otrivi de minune
'

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu fundite

| AlexisLuv a răspuns:

Ceva mai dragut(nu extrem de colorat) o cordeluta cu fundita albastra deschid de exemplu.