| Dudă a întrebat:

Ce fel de oxidant trebuie sa folosesc pentru o vopsea de la Loreal Majicontrast in nuanta aramiu? Trebuie neaparat sa fie de la aceeasi firma?

Răspuns Câştigător
| bibi101 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa folosesti un oxidant de la aceeasi firma... Desi produsele Loreal sunt cele mai bune, dar daca ti se pare prea scump ai putea sa incerci alte firme... Oricum vopseaua Loreal contine multe ingrediente naturale si repara parul degradat.

| Dudă explică (pentru bibi101):

Tineam neaparat sa folosesc vopsea Loreal Majicontrast pentru ca vopseaua asta nu mai are nevoie de o decolorare in prealabil pentru a obtine nuanta de rosu dorita, doar ca nu stiam daca de exemplu s-ar intampla ceva daca as pune oxidant de la alta firma. Multumesc pentru raspuns! :*

1 răspuns: