| chupachups1234 a întrebat:

Ce folositi ca sa va epilati pe picioare?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aparat de epilat Braun și o cremă după epilare!
Pa, pa.

| Bojthe a răspuns:

Epilatorul ma epilez cam odata la 4-5 saptamana deoarece crema imi provoaca unele iritatii iar in locul* cu bigu
P.S am 13 ani

| DeeaLove08 a răspuns:

Eu folosesc crema depilatoare de la farmec, cu aloe vera. folosesc crema pentru ca nu doare deloc, fata de ceara si benzi depilatoare. cu aparatul de ras nu ma fac pentru ca am auzit ca irita pielea.

| yumeee a răspuns:

Când am bani la salon cu ceara de unică folosinţă, iar când nu, cu epilatorul.
Diferenţa e de vreo 30 de minute rolling on the floor.
Ştiu că din păcate multe fete vor zice lama. Nu-s adepta lamei, n-o s-o pun niciodată pe mine. Decât dacă o să vreau intenţionat să mă trezesc cu firele a 2a-3a zi după ce m-am "şlefuit" laughing. Mai bine rabzi un pic şi n-ai treabă câteva săptămâni bune.

| ßeatryce a răspuns:

Crema depilatoare de la Farmec

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Cearabig grin

| Anonymous01 a răspuns:

Parlitoarea, sper ca te-am ajutat. Funda? laughing

| bogdanxxv a răspuns:

O lama, spuma si cam atat