| rive02 a întrebat:

Ce folositi pentru cosuri, mai exact pentru petele care raman in urma cosurilor, petelea alea mai inchise la culoare? Funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| seena8616 a răspuns:

Crema galbenele e o minune pentru pete

3 răspunsuri:
| seena8616 a răspuns:

Sau mai exista la farmacie o crema UNITONE 4 care trebuie folosita km 3 luni si costa in jur de 40 de lei

funda?

| Sely_3806 a răspuns:

Uita-te pe net pe site-ul http//www.avon.ro si cred ca gasesti acolo ceva, si bunica si-a luat de la avon sau de la oriflame. Intra cred ca te poate ajuta!

| inlovewithyou a răspuns:

Eu folosesc Akne - syt e de la Ivatherm si e cu apa termala happy