| crystyne a întrebat:

Ce fond de ten ar trebui sa folosesc pentru un ten uscat si pistruiat straight face? As vrea un fond de ten cu acoperire mare dar si bun sa nu-mi acopere porii sa-mi apara cosuri sau alte impuritati. Ce fond de ten credeti ca este bun? astp rasp va :*:*:*

Răspuns Câştigător
| danutza_2917 a răspuns:

Iti recomand un machiaj mineral in locul fondului de ten e mult mai sanatos, pentru ca nu are ingrediente sintetice si ofera un aspect extraordinar tenului http://aloeveraforever.ro/produse/sonya-colour/sonya-aloe-mineral-make-up. Eu sunt foarte incantata de el si pentru ca machiajul imi ia mult mai putin timp.

1 răspuns:
| Aly28 a răspuns:

Eu folosesc Accord Paifoit de la lOreal.si mi se pare foarte bunhappy