| Dulc3amarui a întrebat:

Ce fond de ten imi recomandati?(DE LA ORIFLAME). sa fie bun si ieftin, nu la 40 de lei sau 30.

4 răspunsuri:
| Diaaaana a răspuns:

Am luat anul trecut un fond de ten de la ORIFLAME cu 45 de lei si nu acoperea nimic.Am mai auzit de la o prietena ca si ea a patit la fel tot cu un fond de ten de la Oriflame.Eu iti recomand sa nu iti iei de acolo ci sa iti iei Affinitone de la Maybelline este 20 de lei, il gaseste la toate magazinele cu farduri si acopera foarte binehappy

| mihaelamiki96 a răspuns:

De la oriflame vezi ca e un fond de ten de la very me, costa 11 lei si e bun, se intinde usor si nu e gras sau lipicios :*

| edc a răspuns:

Eu nu imi iau foduri de ten de la avon oriflame si celelalte.eu una folosesc tot timpu miss sporty ori so mate ori so clear, dupa mine so clear acopera mai bine.winking
Sper ca te-am ajutat :*. Fundabatting eyelashes? Peace!

| Sonia19 a răspuns:

Mai.giordani de la oriflame e foarte misto imi place ca iti arata tenul mat.