| Viorelutz a întrebat:

Ce freze merg la parul foarte rar?

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

uite aici o tunsoare care ti s ar potrivi.
http://www.google.ro/......tp?/imgres

2 răspunsuri:
| nashu40 a răspuns:

Salut.
La parul foarte rar sau la parul gras merge foarte bine parul dat pe spate, bineinteles, asta si in functie de fizionomie.

| andreea13134 a răspuns:

In primul rand nu trebuie sa til mai filezi DELOC!, iar in cazul in care vorbim de tunsori pentru baieti, poti sa iti faci orce tunsoare doresti atat timp cat iti mentii parul scurt, daca ai parul mai rar in fata si ti se vede scalpul incearca sa iti faci un breton k atunci nu va mai da impresia de par rarwinking.