| Maradona75 a întrebat:

Ce freze vi se par interesante pentru baieti? Descrieri mai bine decat sa aratati poză

1 răspuns:
| dani2404 a răspuns:

Pai, iti spun ce am purtat eu, creasta ( dar nu foarte mare ), tepi in sus si intr-o parte, tuns scurt in spate si pe ambele parti, sa ramana doar partea de sus si acolo poti face mai multe modele, cand eram mai mic aveam frizura clasica dar no, nu mai poarta aproape nimeni, daca ai parul mai lung poti sa-l dai pe spate si sa pui fixativ, sau ondulat ( in Romania nu am prea vazut, dar in Italia se poarta ), sper ca ti-am dat cate o idee.