| anonim_4396 a întrebat:

Ce frizuri e la moda anul asta?:X adica cum sa ma tund mai pe scurt dar nici de 30-40 de ron laughing maxim 15 ron happy stiti dau fundita :X

3 răspunsuri:
| Kerli a răspuns:

Iti spun sincer : de 15 lei te tunde femeia de servici laughing
acum un tuns costa intre 20-30 lei. hai ca nu-i asa mult

| popescu_9120 a răspuns:

La 15 roni poti sa te tunzi CASTRONwinking. si vezi cu `frizuri e la moda`

| Arekandera a răspuns:

Nu e obligatoriu sa ai o tunsoare la moda! e normal sa ai o tunsoare care sa te prinda bine! si pretul depinde de locul in care te tunzi! uite eu m-am tuns cu 200 de ron.