| PamPamGoesGreen a întrebat:

Ce frizuri mi'as putea face cu placa thinking In afara de a'mi intrepta parul oh go on

7 răspunsuri:
| mnia a răspuns:

Poti sa-ti faci niste bucle cu placa sau sa onduleti putin bretonul si varfurile in afara.

bucle lejere:

http://verdelaidei.ro/wp-content/fisiere/claudiaaa.jpg

...sau,dupa ce iti intinzi parul, poti sa dai cateva suvite de par din spate in fata, putin cifulite si intinse dupa forma fetei, va conferi fetei tale un aspect jucaus, dar cizelat, potrivit.

| Ciprian a răspuns:

Sunt multe tipuri de frizuri pe care ti le poti face. Ramane la alegerea ta.

| sk823 a răspuns:

Tiai putea face un fel de creasta...nu stiu sa-ti explic

| Zuzzy05 a răspuns:

Daca ai breton, intinde-ti bretonul si o parte din par la fel si fa bucle unor suvite.Va iesi dragut.

| ELAndrei a răspuns:

Anime.bretonu ti l indrepti ca tot restul parului dar cateva fire din mijloc le faci tepi(spiky hair)cauta pe youtubeprea tarewinking