| biank_2416 a întrebat:

Ce fuste sunt mai frumoase, cele mai lungi sau cele mai scurte

6 răspunsuri:
| Diannaaaa a răspuns:

Depinde si de varsta pe care o ai, daca ai picioare frumoase, bine formate de ce sa nu porti o fusta scurta?big grinEu as alegea fusta scurta.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Scurte sau deloc

| ellai a răspuns:

Ambele tipuri de fusta sunt frumoase, totul depinte de modelul, culoarea sau materialul din care sunt confectionate.

| Alyyynu a răspuns:

Scurte si provocatoare, ca sunt mai sexy :X

| sirina_7189 a răspuns:

Eu prefer rochiile...
in fine, fustele potrivite ar fi potrivite
nici scurte ca sa se vada funduletul,
dar nici lungi ca de babe

| l0v3ly8l0v3ly a răspuns:

Eu iti spun sa fie scurte dar nici chiar foarte iar cele mai lungi sa fie cam pana pe la genunchi ca mai lungi de atat nu prea merg.