| JustHappiness a întrebat:

Ce gel de dus folosesti?
Nu doar firma, ci si detalii despre produs.
De exemplu eu folosesc Nivea Creme Soft cu ulei hidratant de migdale. happy

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Si nu-ti usuca pielea?
L-am incercat si eu, dar m-am intors urgent la Dove-ul meu drag, care e tot cu ulei de migdale dar si extract de trandafir japonez, Dove Relaxing.
Hidrateaza atat de bine incat pot renunta la crema de dupa dus...desi,rar se intampla!
happy
Prefer Dove-ul, in orice varianta a gelului de dus, e imbatabil!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De regula ma rezum la un sapun anti-bacterian pe care il las sa actioneze cel putin 3 minute. Gelurile toate mi se par iritante si nici n-am avut rabdarea sau cheful de a arunca bani pe geluri de dus formulate corect.

Dar sunt inebunita dupa gelurile tesori de oriente. Nu ma intereseaza ca-s pline de parfum si alte minuni le ador. Mai ales astea doua :
http://www.internationaltibecom.ro/files/produse/im_88_0.jpeg

http://kosmetyki.stylistka.pl/......0569_4.jpg

Miros incredibil de bine si persista, nu mai e necesar parfumul. Dar eu mai foloseam parfumul din gama hammam dupa dus.

Dar stiu ca de la Nivea imi placea un gel de dus Nivea happy sau ceva de genu cu portoclae. Divin.

De la yves rocher sunt gelurile la 7-8 lei care au tot felul de arome. Eram inebunita dupa cel de cafea. Iti aminteste de ciocolata cu capucino si invaluie toata baia intr-un miros divin. Incercasem si cu miros de grapefruit care avea un miros acrisor dulceag. Era superb si asta dar nu persista mirosul. Si totusi daca te speli cu el de dimineata chiar iti da trezirea bine.:)

De la elmiplant imi placeau gelurile lor cu unt de cacao cred. Miroseau a ciocolata! Yummmi.

In principiu mirosul ma indeamna pe mine sa le folosesc.:)) Nu hidratau dar erau un rasfat pentru simturi si totusi am renuntat treptat la ele.

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Sapun de casa. Cu ce te ajuta intrebarea asta?