| asdfghjklmnb a întrebat:

Ce gloss de buze folositi voi?

Răspuns Câştigător
| AndraAlexaLove a răspuns:

Rimmel London-Vinyl Gloss
http://www.rimmellondon.com/uk/products/vinyl-gloss/

8 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Pai am vreo 3 de la Avon. Il am pe cel nou cu 24 K, am unul transparent, si mai am unul Chocolate Drop.

| cristinna23 a răspuns:

Oriflame glossul very me clear

| Simona a răspuns:

Pai am unul de la Avon cu ulei de jojoba si unul tot de la Avon dar Plump cu senzatie racoritoare (sa nu te dai iarna pe buze ca iti inghetaza)!

Si mi-am mai luat acum unul de la Yves Rocher cu aroma de vanilie:X

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Inainte am avut un gloss de la rimmel ( care a fost foarte bun), iar acum am un gloss dar nu stiu cum se numeste laughing in orice caz eu nu folosesc produse de la avon oriflame sau matreopolitan cred ca sunt mai bune cele de la seventeen, max factor sau l'oreal paris. Tu de care folosesti?

| ioana_3915 a răspuns:

Red earth
si de la color trend chocolate drop

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Eu folosesc ruj roz.

| DeUtZzZa123 a răspuns:

Luciu de buze glazewear sparkle de la avon si colortrend brights tot de la avonbig grin

| JunKfan a răspuns:

Luciu de buze clazewear shine de la avon si luciu de buze read my lips tot de la avonbig grin