| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a întrebat:

Ce grad de acoperire are fdt Affinitone de la Maybelline? As vrea sa mi`l cumpar si de aceea am nevoie de niste pareri(daca se poate din proprie experienta). Pana acum am avut Accord Parfait si Infaillible de la L`Oreal ( care nu prea m`au multumit), Revlon ColorStay, care mi s`a parut cel mai prost dintre toate si altele. Puteti sa imi recomandati si alte fdt pe care le-ati folosit si care vi s-au parut cat de cat eficiente. Multumesc :*.

6 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Este asa si asa

| MissD a răspuns:

Am avut si maybelline si acord porfait si ca o comparatie acord acopera mai bine putin. sau chiar la fel. affinitone e mai fluid. dar si mai ieftin si diferenta nu e asa mare

| Messyhair a răspuns:

Eu pana acum am folosit Vichy. Poti incerca si de la LA Roche Posay.
Dar eu acum folosesc Accord Parfait, si mi se pare bun.

| Corinne a răspuns:

Pai stii eu nu ma pricep si nu folosesc fonduri de ten dar o prietena are Affinitone-ul si chiar e foarte multumita el.Deci incearcahappy

pa pa

| n0name a răspuns:

Poi acopera super binehappy Eu l`am cumparat si intr-un luna s`a cam dusbatting eyelashes e prea bun:X acopera perfect.nici sa se vada cosurile, nici sa zici ca ai o maska inestetik pe fatabig grin... take care.happy la cat e de ieftin. merita!:X funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cf draga vrei sa vii la un suc