| anonim_4396 a întrebat:

Ce haine ati purtat la banchet?

8 răspunsuri:
| OneBoy a răspuns:

Pfff. ce intrebare straight face Am fost gol pushca! laughing)

| ๓itนpitน a răspuns:

Am purtat o rochie neagra, scurta si lejera

| alexralu34 a răspuns:

Eu am purtat o rochie stil gogosar cu roz si kaki cu o fundita in lateral si cu bretele, in piciare sandale albe, si cu o bratara alba

| emi_6290 a răspuns:

Eu am purtat o fusta gogosar si un tricou alb cu dungi negre si o pereche de sandale albe

| Aleexaandra a răspuns:

O rochita rosie mulata si sandale albe.

| kikita99 a răspuns:

Eu aspurta! pentru ca mai am pana in a 8 o fusta dreapta su dar in jos creata (sa fie lejera) si un maieu cateti place. hmmm... tot ce conteaza e sa te simti bine

| JusTyourLoV3 a răspuns:

Am purtat o rochita neagra mulata si pantf negri f inaltzi

| Blker a răspuns:

O prietena a purtat rochie de seara cumparata de aici si a fost foarte multumita www.fashiondress.ro