| Carlita_Carla_1980 a întrebat:

Ce haine sa iti iei pe tine la scoala pentru a atrage atentia ca ai haine noi?
Cum sa atragi atentia?

2 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

De ce sa atragi atentia prin haine?

Ia-ti un sac si baga-te in el, sigur o sa iesi in evidenta. Fratilor, nu mai fiti superficiali. La scoala nu mergi pentru a-ti arata hainele noi, ci pentru a invata. Asa e moda mai nou?

| anamariarot a răspuns:

Pune mana si invata sa fii cea mai buna si atunci vei atrage atentia intr-un mod pozitiv. Daca vrei sa atragi atentia prin haine, asuma-ti si ca o sa ai parte de multe antipatii.