| Gandacelu a întrebat:

Ce haine se mai poarta?

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate te ajuta acest link http://www.eva.ro/......ide-1.html

| cat a răspuns:

Se menţine în tendinţe stilul punk/rock cu geci de piele purtate fie la fuste, fie la blugi. Trendul animal print este şi el prezent în anul 2011. Pentru fiecare ţinută îţi sunt necesare accesorii potrivite.Eu îţi recomand un site cu colecţii din care să-ţi potriveşti brăţări, cercei, medalioane conform ţinutei pe care o porţi www.crownfashion.ro Poate te ajuta si linkul urmator http://www.eva.ro/......ide-1.html

| addicting a răspuns:

Hey!
Anul acesta...
Pai daca esti adolescenta si daca vrei sa fi mai chic,anul acesta se poarta stilul boho/indie din cate am citit pe bloguri.Se vor purta foarte dar foarte mult imprimeurile florale,bentitele acelea impletite puse in jurul capului(cele de la Accessorize sunt superbe),blugii de la cei inchisi la culoare pana la cei mai deschisi,purtati in asa fel sa nu para de pitipoance,camasile in carouri,coversii si UGGs,balerinii si oxford shoes,sacouri cu accente military,tricorile stil navy,gecile de piele in culori cat mai diverse,esarfele inflorate,cat mai colorate,ochelarii Ray Ban,gentutele tip clutch...s.a.m.d.
Ca make up cat mai natural si fresh!
Culori.ce iti place tie,dar trebuie sa renunti la galben si sa porti totusi haine cat mai colorate,cat mai pline de viata.
Designerii inca nu au ales culorile anului 2011,daro sa aflam in curand!
Sper ca te-am ajutat!

| deea_7942 a răspuns:

In primul rand hainele care ti se potrivesc si te avantajeaza!

| urgentr a răspuns:

Esarfe,jambiere,veste din blana,bluze in dungi si carouri,veste in dungi cu bluze colorate,cizme lungi,blugi stramti,blugi cu turul lasat,paltoane lungi,caciuli care atarna,colanti cu fuste,rochi inflorate,vesta blug,Ca accesori poti sa iti iei niste martisoare am vazut in revista Bravo Girl ca se poarta dar nu din astea mici,mari cu cristale zvarovski, geaca piele, etc. fundita?

| Blker a răspuns:

Www.fashiondress.ro aici gasesti haine la moda, poti sa te uiti, vei fi captivata :D