| madamadamada a întrebat:

Ce haine se mai poarta?

9 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Tenişi coloraţi, blugi coloraţi, bluziţe diafane şi vaporoase în nuanţe de bej, crem, maro, alb, vestuţe din blăniţa ceva mai scurte, geci din piele, fustiţe tip creion, rochii simple(care pot fi purtate casual), etc.

| MrAngelus a răspuns:

Tenesi Converse
Pantaloni slim
Geaca de piele

| Geoops a răspuns:

Niciodata nu se vor demoda Conversii, ei arata cam asa:
http://evelinna.files.wordpress.com/......nverse.jpg

Insa mie imi plac aceia mai colorati:
http://1.bp.blogspot.com/......IM1543.JPG

Cat despre culori, cele la moda sunt : portocaliu, galben solar, roz intens, verde pal, albastru exotic si lila deschis.
Rochiile elegante, cele mai probabil vor reaprea cele cu dantela elegante, dar si ecle cu un plus de stralucire. Rochiile nu sunt demodate, asa cred unii, ele exteriorizeaza eleganta unei femei.

Se vor purta pulovere cu nasturi pe un umar, in culori precum: verde, maro, galben chiar si negru. Bluzele de tip fluture vor fi si ele la moda. camasile din dantela si vestele din blana pot fi catalogate "moda anului 2012″.
http://www.rowiki.org/wp-content/uploads/2012/01/moda-2012.jpg

Astept funda!

| Biancaloveya a răspuns:

Alea care nu le ai

| adelaadelaadela a răspuns:

Ce iti place tie se poarta:*

| ღKimKimmyღ a răspuns:

Pantofi: ~tenesi converse
~bocanci
~balerini
~tocuri cu platforma ( http://www.google.ro/......tp?/imgres r:11, s:0&tx=91&ty=132 )
Geci: ~geaca de piele
~plovere subtiri colorate
~veste de blana
~sacouri cu manecile 3/4 suflecate
Bluze: ~cu imprimeuri funny
~din dantela
~camasii
Rochii: ~dantela
~fara maneci/bretele
Accesorii: ~ochelari Raiban
~ocelari XXL
~esarfe florale
~esarfe cu carouri
~bratari XXl
~cercei funny(ex: cu cheie)
~lantisoare multe

| Ema96 a răspuns:

Noile tandinte is culorile tari (roz, albastru, verde, galben, rosu, etc.) imprimeurile, iar pentru persoanele mai putin indraznete culorile pastelate. Sper ca am fost de ajutor happy