| AnKuu23 a întrebat:

Ce haine sunt potrivite pentru 5-6 grade? Dau funda si vot.

3 răspunsuri:
| AngelOfNight a răspuns:

Cea mai potrivita tinuta in aceasta perioada ar fi : O pereche de jeans ( o culoare mai inchisa de preferinta), un shirt de culoare mai aprinsa, cu maneci 3 sf, un sacou mai vintage ( depinde ce culoare ai ales la bluza ), o pereche de UGG si o esarfa mai vaporoasa happy

| cat a răspuns:

Cred ca poti incerca ceva de genul http://crownfashion1.blogspot.com/......choul.html

| Zenithf a răspuns:

In primul rand, ia in considerare faptul ca este vant si se poate sa vina si cate o ploaie. Deci, este bine sa porti un impermeabil, daca iesi din localitate este bine ca si pantalonii sa fie impermeabili.
Nu mai ai nevoie de haine groase de iarna, pe sub impermeabil este bine sa ai un pulover subtire, sau o alta haina tot subtire.