| Alysée a întrebat:

Ce haine v-ati cumparat pentru toamna/scoala? sau daca inca nu ce aveti pe lista? ce fel de pantofi.geanta etc?

4 răspunsuri:
| KaRy a răspuns:

Blugi conici,bluzita gri, un ghiozdanel de spate galben, sandale si tenisi.

| LifeInPink a răspuns:

Botine Oxford, o jacheta stil army, o camasa, blugi conici, 2 maieuri si tenesi big grin

| Ceriik a răspuns:

Ghizdan roz,balerini gri, blugi negri, camasa lunga. App trec cls a 9a

| HaiLaScoala a răspuns:

Buna.Inca nu mi-am cumparat nimic dar uite lista mea.Cred ca o sa ma duc intr-un Mall sa-mi cumpar toate chestiile astea.Sa incepem.
1.1 pereche de blugi skinny
2.1 camasa alba subtirica
3.1 cardigan lung bej
4.1 geaca de piele/de fas/sarafan
5.1 hanorac pentru sport atunci cand e mai frig
6.1-2 de colanti pentru sport fiindca eu numai imi iau trening
7.1 bustiera smug
8. lenjerie intima
9.7 perechi de ciorapi subtiri+7 perechi de ciorapi grosi
10.1 pereche de balerini
12.1 pereche de tenisi pentru sport
13.1 pereche de converse
14.3-4 tricouri mai lungute pentru sport
Accesorii: ♥
1.1-2 lantisoare
2.1-2 bratari
3.3-4-5 perechi de cercei
4.1 curea subtire pentru cardigan
5.2-3 fluturasi de par pentru breton
6.1 set de agrafe din acelea negre pe care le pierden noi fetele mereu laughing))
7.4-5 elastice de par
8.1 cordeluta
Gata.Am terminat lista. laughing) pa-pa :* Funda? crying